slide
EN RU LT

Teistumo (neteistumo) pažymos vertimas

Teistumo (neteistumo) pažymos vertimas arba pažymos apie neteistumą vertimas dažniausiai būna reikalingas kreipiantis dėl darbo užsienyje arba įforminant leidimą gyventi. Pažyma apie neteistumą patvirtina faktą, kad prašymo pateikimo metu asmuo nebuvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn, nėra teistas ir jo atžvilgiu nėra pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tokią pažymą išduoda Informatikos ir ryšių departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos adresu: Šventaragio g. 2, 01510 Vilnius https://ird.lt/

Teistumo (neteistumo) pažymos vertimo kaina

Mūsų vertimų biuras Vilniuje atlieka teistumo (neteistumo) pažymos vertimą už fiksuotą kainą – 8.00 EUR. šiomis kalbų kombinacijomis:

  • Teistumo (neteistumo) pažymos vertimas iš lietuvių kalbos į anglų;
  • Teistumo (neteistumo) pažymos vertimas iš lietuvių kalbos į rusų;
  • Teistumo (neteistumo) pažymos vertimas iš rusų kalbos į lietuvių;
  • Teistumo (neteistumo) pažymos vertimas iš ukrainiečių kalbos į lietuvių;
  • Teistumo (neteistumo) pažymos vertimas iš baltarusių kalbos į lietuvių.

Jei neteistumo pažyma išduota Baltarusijoje, ši pažyma turi būti patvirtinta Apostile, todėl neteistumo pažymos, kuri yra patvirtinta Apostile, vertimas iš rusų/baltarusių kalbos į lietuvių kainuos 10.00 EUR.

Atliekant neteistumo pažymos vertimą į lietuvių kalbą vertimas yra rišamas prie dokumento originalo, patvirtinamas vertėjo parašu ir įmonės antspaudu. Toks vertimo patvirtinimas mūsų vertimų biure – NEMOKAMAS

Teikiant vertimus, atliktus į lietuvių kalbą, valstybinėms institucijoms ar įstaigoms, notarinis patvirtinimas nėra būtinas. Tačiau klientui pageidaujant, už papildomą mokestį, vertimą galime patvirtinti ir notariškai. Tam, kad galėtumėm atlikti notarinį patvirtinimą, turite mums pateikti dokumento originalą arba notaro patvirtintą kopiją.

Daugiau skaitykite: Notarinis vertimų patvirtinimas

Atliekant neteistumo pažymos vertimą iš lietuvių kalbos į užsienio kalbas rekomenduojame atliktą vertimą dar patvirtinti notariškai. Šią paslaugą suteiksime už papildomą mokestį.
Taip pat siūlome pasidomėti ar nereikia teistumo (neteistumo) pažymą patvirtinti pažyma APOSTILE, nes dažniausiai vykstant į kitas valstybes privaloma teistumo (neteistumo) pažymą patvirtinti APOSTILE, išversti dokumentą į reikiamą užsienio kalbą ir vertimą patvirtinti notariškai. 

Per kiek laiko atliekamas teistumo (neteistumo) pažymos vertimas ir patvirtinimas?

Teistumo (neteistumo) pažymos vertimas atliekamas tą pačią dieną, dažniausiai per valandą,  viskas priklauso nuo vertėjo užimtumo.
Vertimas su notariniu patvirtinimu ir APOSTILE atliekamas per 1-2 d. d. 

Svarbu!

Pateikiant vertimui neteistumo pažymas, išduotas Rusijoje, Baltarusijoje ir Ukrainoje, visada prašome nurodyti vardus ir pavardes taip, kaip rašomi užsienio pasuose arba kituose dokumentuose, kuriuose vardai, pavardės parašyti lotyniškomis raidėmis. 

Jeigu Jums prireiks atlikti pažymos apie neteistumą vertimą bei patvirtinti TIK vertimo biuro antspaudu, Jūs galite šią paslaugą užsakyti ir nuotoliniu būdu, siųsdami nuskenuotą ar nufotografuotą pažymą el. paštu: info@vertimu-biuras.lt 
Jei Jums reikės popierinio vertimo varianto ar vertimo su notariniu patvirtinimu ir Apostile, tuomet dokumento originalą turėsite mums pristatyti adresu:
Vilnius, Kareivių g. 19-196 (4 aukštas) 

arba atsiųsti paštu, arba per kurjerių tarnybą: 
UAB „Tarptautinių vertimų biuras“ 
Vilnius, Kareivių g. 19-196, LT-09133

Telefonai pasiteiravimui:

  • + 370 652 47400
  • + 370 698 04759

Viber/WhatsApp 

  • + 370 698 04759  
Adresas:
Kareivių g. 19-196
(4 aukštas)
LT-09133 Vilnius
Mob. +37065247400 
        +37069804759
El. paštas:
info@vertimu-biuras.lt
Svetainės:
www.vertimu-biuras.lt
www.tvb-vertimai.lt
Viber+37069804759
WhatsApp+37069804759


My status

Susisiekite su mumis!
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
Klausimas
Saugos kodas *
CAPTCHA
* Privalomi laukai
2010-2023 © UAB "Tarptautinių vertimų biuras"