slide
EN RU LT

Gimimo liudijimo vertimas

Gimimo liudijimo vertimas yra svarbus, nes tai vienas iš svarbiausių asmens dokumentų tvirtinantis ne tik asmens gimimo faktą, jo gimimo datą ir vietą bei giminystės ryšį. Versti šį dokumentą  reikia, jei ketinate kraustytis gyventi į kitą šalį arba planuojate darbintis užsienyje.

Nuo 2017 m. sausio 1 d. gimimo, santuokos, ištuokos, mirties ir vardo ar pavardės keitimo liudijimai neišduodami. Vietoje šių dokumentų išduodami išrašai.

Pas mus atliekami sekantis liudijimų ir įrašų vertimai:

Gimimo liudijimo vertimas
Gimimo įrašo vertimas
Santuokos liudijimo vertimas
Santuokos įrašo vertimas
Ištuokos liudijimo vertimas
Ištuokos  įrašo vertimas
Mirties liudijimo vertimas
Mirties įrašo vertimas
Vardo, pavardės ir tautybės pakeitimo liudijimo vertimas ir t.t.

Pas mus Jūs galite užsakyti bet kokio tipo liudijimo arba įrašo vertimą.

Išvardintų dokumentų vertimas iš rusų kalbos į lietuvių ir iš lietuvių kalbos į anglų ir rusų kalbas laikomas standartiniu ir jų vertimo kaina yra fiksuota. Tokio dokumento vertimo kaina prasideda nuo 7 EUR. Visus vertimus mes tvirtiname biuro antspaudu.

Verčiant dokumentus į užsienio kalbą dažniausiai būna reikalingas notarinis patvirtinimas. Prieš užsakant vertimą pasidomėkite ar reikalaujama legalizuoti Jūsų dokumentą, dažnai tokia procedūra yra būtina! (dokumentus apostilizuoja notarų biurai, o legalizuoja Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija).  

Jei Jums reikia apostilizuoti tokį dokumentą, nedvejodami kreipkitės, mes viską padarysime už Jus per trumpiausią laiką. Apostilizuojami tik tokie liudijimai ir įrašai, kurie yra patvirtinti LR herbiniu antspaudu ir pasirašyti jį išdavusio asmens.

Verčiant tokio pobūdžio dokumentus į lietuvių kalbą, notarinis patvirtinimas nėra būtinas. Užtenka vertimą surišti su kopija ir patvirtinti mūsų biuro antspaudu.

Tokio tipo dokumentų vertimas pas mus atliekamas per vieną dieną, jei reikia notarinio patvirtinimo, per 1-2 dienas. Turėkite omeny, kad norint legalizuoti dokumentą ir/arba patvirtinti vertimą notariškai, mums reikės dokumento originalo. Jei Jums užteks tik elektroninio vertimo biuro patvirtinimo, Jūs galite atsiųsti mums dokumentus elektroniniu paštu info@vertimu-biuras.lt ir atliktus vertimus su mūsų patvirtinimais (vertėjo ir vertimo biuro antspaudu) gausite tą pačią dieną. 

Mūsų įmonė taip pat atlieka vertimus nuotoliniu būdu, taip taupant klientų laiką. Todėl jei norite kad Jūsų vertimas būti atliktas greičiau, Jums reikia atsiųsti skenuotus arba nufotografuotus dokumentus, o kai vertimas bus atliktas, atnešti dokumento originalą arba notaro patvirtintą dokumento kopiją.

 

Mes dirbame Jums!

Telefonai: 8 652 47400, 869804759
Viber, WhatsApp:  8 698 04759, 862594693
Adresas: Vilnius, Kareivių g. 19-196 (4 aukštas)
Darbo laikas: pirmadienis - ketvirtadienis – nuo 8.00 iki 17.00
                        penktadienis – nuo 8.00 iki 15.00
 
Dirbame be pertraukos.

 

 

 

Adresas:
Kareivių g. 19-196
(4 aukštas)
LT-09133 Vilnius
Mob. +37065247400 
        +37069804759
El. paštas:
info@vertimu-biuras.lt
Svetainės:
www.vertimu-biuras.lt
www.tvb-vertimai.lt
Viber+37069804759
WhatsApp+37069804759


My status

Susisiekite su mumis!
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
Klausimas
Saugos kodas *
CAPTCHA
* Privalomi laukai
2010-2023 © UAB "Tarptautinių vertimų biuras"