slide
EN RU LT

Diplomo vertimas

Diplomo vertimas - tai įgyto aukštojo išsilavinimo įrodymas. Diplomo vertimas būtinas, kai planuojate stoti mokytis į užsienio mokymo įstaigą, įsidarbinimui užsienyje arba kvalifikacijos patvirtinimui įsidarbinant užsienio kompanijoje. 

Dažniausiai diplomo vertimai reikalingi į anglų kalbą, nes tai yra tarptautinė kalba, viena iš oficialių Jungtinių Tautų kalbų ir daugelyje šalių tai pirmoji užsienio kalba. Mūsų vertimo biurui diplomo vertimas  - tai vienas iš standartinių dokumentų vertimų, todėl diplomo vertimas į anglų kalbą prasideda nuo 7 EUR. Diplomas visada turi priedą su pažymiais, išvardintais dalykais ir t.t., todėl visada reikia atskirti du vertimus – diplomo vertimą ir diplomo priedo vertimą. Jei diplomo vertimas į anglų kalbą kainuoja nuo 7 EUR, tai diplomo priedo vertimas jau skaičiuojamas pagal dokumente esančius spaudos ženklus. Mūsų vertimo biuras kainą skaičiuoja už 1800 spaudos ženklų su tarpais.

Paskutiniais metais kai kurie universitetai išduoda diplomo priedus lietuvių ir anglų kalbomis, todėl versti tokį diplomo priedą dažniausiai nereikia. Užtenka padaryti tik notariškai patvirtinta diplomo priedo kopiją (notarinį nuorašą) ir išversti tik patį diplomą. Tačiau prieš užsakant vertimą, pagal galimybę, pasidomėkite institucijos, kuriai bus pristatytas diplomas, apie keliamus reikalavimus. Ar reikalingas diplomo vertimas, ar būtina versti diplomo priedą, sužinokite ar reikalingas dokumentų vertimo notarinis patvirtinimas ar reikalingas bus paties diplomo legalizavimas, nes kai kuriais atvejais būna reikalingas diplomo legalizavimas? Yra užsienio kompanijų, kurios reikalauja diplomo ir jo priedo vertimo su notariniu patvirtinimu. Patvirtintas dokumentas įgyja teisinę galią, kas leidžia jį pateikti į oficialias įstaigas. Norint dokumento vertimą patvirtinti notariškai, būtina mums pateikti diplomo originalą arba notariškai patvirtintą kopiją. Norint legalizuoti dokumentą mums reikės dokumento originalo. Jei Jums užteks tik elektroninio vertimo biuro patvirtinimo, Jūs galite atsiųsti mums dokumentus elektroniniu paštu info@vertimu-biuras.lt ir atliktus vertimus su mūsų patvirtinimais (vertėjo ir vertimo biuro antspaudu) gausite tą pačią dieną. 

Dėmesio! Versti diplomo priedą be paties diplomo nepatartina, nes priedas be diplomo negalioja.

Tokio tipo dokumentų vertimas pas mus atliekamas per vieną dieną, jei reikia notarinio patvirtinimo, per 1-2 dienas.

Mūsų įmonė taip pat atlieka vertimus nuotoliniu būdu, taip taupant klientų laiką. Todėl, jei norite kad Jūsų vertimas būti atliktas greičiau, Jums reikia atsiųsti skenuotus arba nufotografuotus dokumentus, o kai vertimas bus atliktas, atnešti dokumento originalą arba notaro patvirtintą dokumento kopiją.

 

Mes dirbame Jums!

Telefonai: 8 652 47400, 869804759
Viber, WhatsApp:  8 698 04759, 8 625 94693
Adresas: Vilnius, Kareivių g. 19-196 (4 aukštas)
Darbo laikas: pirmadienis - ketvirtadienis – nuo 8.00 iki 17.00
                        penktadienisnuo 8.00 iki 15.00

 

Dirbame be pertraukos.

Adresas:
Kareivių g. 19-196
(4 aukštas)
LT-09133 Vilnius
Mob. +37065247400 
        +37069804759
El. paštas:
info@vertimu-biuras.lt
Svetainės:
www.vertimu-biuras.lt
www.tvb-vertimai.lt
Viber+37069804759
WhatsApp+37069804759


My status

Susisiekite su mumis!
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
Klausimas
Saugos kodas *
CAPTCHA
* Privalomi laukai
2010-2023 © UAB "Tarptautinių vertimų biuras"