slide
EN RU LT

Teisinių dokumentų vertimas

Teisinių dokumentų vertimas – vienas iš sudėtingiausių vertimų.
Teisinis dokumentų vertimas reiškia teisminių, verslo ir asmeninių dokumentų vertimą. Dėl tarptautinių santykių plėtros profesionalaus teisinio vertimo poreikis kiekvienais metais vis labiau auga.
Šiandien teisiniai vertimai yra reikalingi sprendžiant plataus mąsto uždavinius:

 • Asmens dokumentų vertimas į užsienio kalbą – būtina sąlyga norint išvykti gyventi į užsienį, įstoti ten į mokymosi įstaigą, užregistruoti santuoką, sudaryti pirkimo-pardavimo sutartį ir t.t. Jei užsienio piliečiai nori naudotis turimais dokumentais Lietuvos teritorijoje, asmens dokumentus reikia išversti į lietuvių kalbą.
 • Verslo dokumentų vertimas yra reikalingas didelėms įmonėms ir organizacijoms, kurių veiklos mastas išeina už vienos valstybės ribų.
 • Teismo dokumentų vertimai. Tokių teismo dokumentų, kaip prašymai, ieškiniai, teismo sprendimai, skundai ir liudininkų parodymai, vertimai gali būti naudingi tarptautinių teismų atveju.

Pagrindinis reikalavimas verčiant teisinius dokumentus – kruopštumas ir uolumas, nes klaidos verčiant teisinius dokumentus kainuoja labai brangiai.

Be kruopštumo ir uolumo, norint sėkmingai išversti, pavyzdžiui, sutartį arba įgaliojimą, reikia puikiai išmanyti specifinius teisinius terminus ir formuluotes.

Vertimų biuras „Tarptautinių vertimų biuras“ nepriekaištingai sugeba atlikti šį darbą - mūsų vertėjai itin dėmesingi detalėms ir puikiai moka užsienio kalbą.

Praktika rodo, kad norint kokybiškai atlikti vertimą nepakanka tobulai mokėti kalbą, todėl mes dirbame su profesionalais, kurie puikiai išmano įstatymus ir turi darbo teisinėse institucijose patirtį.
Reikia nepamiršti, kad teisinis vertimas, taip pat kaip ir kitos tematikos vertimas, visų pirma turi būti orientuotas į Užsakovą ir jo reikalavimų bei pageidavimų įgyvendinimą. Klaidingas vertimas arba prasmės iškraipymas gali sukelti neigiamų pasekmių.
Atliekant teisinį vertimą, reikia ypatingų teorinių, o taip pat ir praktinių įgūdžių bei žinių – atsižvelgti į gramatinę struktūrą, kalbos, į kurią reikia išversti, teisinės specifikos žodyną.
Teisiniai terminai paprastai yra daugiareikšmiai, tačiau tam tikrame kontekste yra vartojama viena iš jų reikšmių, vertėjas privalo nesuklysti, pasirinkdamas tam tikro žodžio ar žodžių junginio reikšmę. Mūsų vertimų biuro specialistų teisinio vertimo tikslumo išsaugojimas – tai idealaus rezultato garantija.
Vertimų biuro „Тarptautinių vertimų biuras“  specialistai turi profesinį išsilavinimą, gilias žinias teisės srityje ir yra nepriekaištingai raštingi tose srityse, kurias apibrėžia jų pareigos.
Mūsų vertimų biure teisinius vertimus užsako valstybinės ir verslo struktūros, todėl mūsų vertimų biuras Vilniuje priprato dirbti itin didelės atsakomybės režimu.
Kadangi teisiniuose dokumentuose dažnai nurodyti dalyvių asmeniniai duomenys, organizacijų ir privačių klientų adresai, sutarčių sumos ir t.t., vertimų biuras atliekantis tokį vertimą turi garantuoti užsakovui pilną informacijos konfidencialumą. Mūsų biuro reputacija leidžia mūsų klientams ne abejoti, kad visą informaciją bus apsaugota ir neatskleista.
Vertimų biuras „Тarptautinių vertimų biuras“  žino, kaip reikia atlikti savo darbą: klientams yra garantuojamas visiškas informacijos konfidencialumas.

Dažniausiai pas mus atliekamas šių teisinių dokumentų vertimas:

 • Sutikimo vertimas
 • Įgaliojimo vertimas
 • Pirkimo - pardavimo sutarties vertimas
 • Apostilės vertimas
 • Įstatų vertimas
 • Juridinių asmenų registravimo pažymėjimo vertimas
 • Elektroninio sertifikuoto išrašo vertimas
 • Registracijos pažymėjimo vertimas
 • Jungtinės pažymos vertimas
 • Teismo nutarties vertimas

 Vertimų biuras „Тarptautinių vertimų biuras“ yra pasirengęs atlikti kokybišką teisinių dokumentų vertimą iš bet kokių kalbų.
 
Jūs Visada galite būti užtikrinti, kad mes atliksime Jūsų užsakymą greitai ir kokybiškai.

 

Adresas:
Kareivių g. 19-196
(4 aukštas)
LT-09133 Vilnius
Mob. +37065247400 
        +37069804759
El. paštas:
info@vertimu-biuras.lt
Svetainės:
www.vertimu-biuras.lt
www.tvb-vertimai.lt
Viber+37069804759
WhatsApp+37069804759


My status

Susisiekite su mumis!
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
Klausimas
Saugos kodas *
CAPTCHA
* Privalomi laukai
2010-2023 © UAB "Tarptautinių vertimų biuras"