slide
EN RU LT

Skubus vertimas

Skubus vertimas – mums ne iššūkis
Suprasdami Jūsų lūkesčius, siūlome skubaus vertimo paslaugas – ieškome optimaliausio sprendimo, atitinkančio vertėjo ir kliento poreikius bei galimybes. Skubūs vertimai gali būti atliekami ne darbo valandomis arba savaitgaliais. Jei abejojate dėl vertimo tikslumo, galime jūs nuraminti – net ir patys skubiausi vertimai yra atliekami profesionaliai – tik aukštos kokybės paslaugos ir dėmesys klientui suteikia mums lyderio pozicijas vertimų rinkoje.

Tiek įprasti, tiek skubūs vertimai galimi įvairia tematika – mes dirbame su moksliniais ir grožiniais, teisiniais ir reklaminiais tekstais. Ypatingą dėmesį skiriame dokumentų ir mokslinių darbų vertimams. Siekdami kokybiškos darbų atlikties, bendradarbiaujame su įvairių sričių specialistais, todėl tekstą perduodame vertėjams, turintiems profesinių žinių ar įgijusiems išsilavinimą konkrečioje mokslo srityje – teisėje, viešuosiuose ryšiuose, literatūroje, finansuose, ekonomikoje ir t. t.
Vertimo kokybė – profesionalų rankose
Mūsų įmonė subūrusi ilgametę darbo patirtį turinčių profesionalių vertėjų ir redaktorių komandą, kuri gali užtikrinti aukščiausios kokybės vertimus. Didžiausias mūsų dėmesys skiriamas klientui ir jo poreikių įgyvendinimui, todėl teikiame įvairių pasaulio kalbų vertimo paslaugas, dirbame su skirtingos tematikos tekstais ir siūlome lanksčius vertimo paslaugų terminus – klientui pageidaujant galimi ir išskirtinai skubūs vertimai.
Teikiame vertimo paslaugas privatiems klientams ir įmonėms, užtikriname aukštą vertimo kokybę ir konfidencialumą. Įmonėje dirbantys specialistai verčia ne tik pagrindines Europos kalbas, bet dirba ir su retesnėmis pasaulio kalbomis. Galime pasiūlyti daugiau nei 49 kalbų vertimus – tai kur kas daugiau nei siūlo kiti vertimų biurai Vilniuje. Dauguma mūsų vertėjų dirba su ta užsienio kalba, kuri jiems yra gimtoji – tokiu būdu užtikrinama nepriekaištinga vertimo kokybė. Siekiant išvengti logikos klaidų, užtikrinti tinkamą teksto stilių ir kalbos taisyklingumą, verstinius tekstus peržiūri kvalifikuotas redaktorius.

Skubūs vertimai visada atliekami kokybiškai ir sutartu laiku.

Jums reikalingas skubus vertimas? Kreipkitės, mes Jums padėsime.

Adresas:
Kareivių g. 19-196
(4 aukštas)
LT-09133 Vilnius
Mob. +37065247400 
        +37069804759
El. paštas:
info@vertimu-biuras.lt
Svetainės:
www.vertimu-biuras.lt
www.tvb-vertimai.lt
Viber+37069804759
WhatsApp+37069804759


My status

Susisiekite su mumis!
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
Klausimas
Saugos kodas *
CAPTCHA
* Privalomi laukai
2010-2023 © UAB "Tarptautinių vertimų biuras"