slide
EN RU LT

Apie mus

Šiais laikais vis daugiau keliaujama, vykstama dirbti ar mokytis į užsienį, bendradarbiaujama su užsienio partneriais ar klientais, tad sparčiai didėja ir vertimo paslaugų poreikis.
UAB „Tarptautinių vertimų biuras“ - Jūsų pagalbininkas, pasiklydus kalbų labirinte. Esame vertimo srities specialistai, todėl galime pasiūlyti greitą ir kokybišką vertimą tiek žodžiu, tiek raštu.
Mūsų profesionalios vertimo paslaugos padės greitai susipažinti su dokumentais, techniniais ar net literatūriniais tekstais. Mūsų vertimų biuras Vilniuje veikia jau daug metų, todėl esame įvertinti nuolatinių klientų, kurie mus renkasi dėl profesionalumo, aukštos vertimo paslaugų kokybės ir greito aptarnavimo.
Mūsų klientai – juridiniai ir fiziniai asmenys, ieškantys profesionalių vertimo paslaugų už konkurencingą kainą.
Mūsų komanda – profesionalūs vertėjai ir redaktoriai iš viso pasaulio. Todėl į mus kreipiasi ir tie, kuriems nepadėjo joks kitas vertimų biuras Vilniuje ar kitame mieste. Mums tekstas – kasdienis mūsų darbo įrankis. Mokame su juo elgtis tinkamai ir pasiekti geriausius vertimo rezultatus.
Mūsų stiprybės – ne tik meilė savo darbui, bet ir nuolatinis tobulėjimas. Punktualūs ir kompetentingi darbuotojai – varomoji mūsų vertimo biuro jėga, kurią pastebi ir vertina klientai iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių.

Mūsų prioritetai:


Kokybė. Garantuojame itin aukštą vertimo kokybę. Mūsų specialistai atsakingai ir atidžiai dirba ties kiekvieno kliento tekstais, profesionaliai, tiksliai ir konfidencialiai elgiasi su gauta informacija, siekia užtikrinti aukščiausią vertimo kokybę.
Profesionalumas. Mūsų vertimų biuras Vilniuje, yra subūręs aukštos kvalifikacijos ir daugiametę darbo patirtį turinčių specialistų komandą, todėl galime profesionaliai išversti netgi itin sudėtingus įvairios tematikos tekstus.
Tikslumas. Užsakymai atliekami tiksliai ir laiku. Turime galimybę išversti ir atiduoti užsakovui tekstą tą pačią arba rytojaus dieną, taupydami kliento laiką.
Individualumas.  UAB „Tarptautinių vertimų biuras“ specialistai geba profesionaliai išversti bet kokios tematikos tekstą, kuo tiksliau ir išsamiau perteikdami konkretaus teksto ypatumus ir individualią stilistiką.
Konfidencialumas. Kiekvienam į mūsų vertimų biurą besikreipiančiam klientui galime garantuoti, kad su visa jo pateikta informacija bus elgiamasi saugiai ir konfidencialiai. 

Mūsų teikiamos vertimo paslaugos:
 
•          Vertimas raštu,
•          Vertimas žodžiu (nuoseklusis ir sinchroninis)
•          Asmens dokumentų vertimas,
•          Tekstų vertimas,
•          Dokumentų ir vertimų maketavimas,
•          Vertimų redagavimas,
•          Vertimų tvirtinimas biuro antspaudu
•          Notarinis vertimų tvirtinimas
•          Dokumentų ir vertimų tvirtinimas Apostilė,
•          Dokumentų legalizavimas Lietuvos Respublikos URM,
•          Techninis vertimas,
•          Teisinis vertimas,
•          Medicininis vertimas, 
•          Internetinių svetainių vertimas,
•          Skubus vertimas,
•          Vaizdo ir garso įrašų vertimas,
 
Mūsų vertimo paslaugos Vilniuje visada nebrangios ir kokybiškos, o aptarnavimas mandagus ir greitas.

Maloniai pranešame, kad nuo 2015 metų gegužės mėn. pradėjo veikti nauja internetinė svetainė http://www.tvb-vertimai.lt/Kurdami ją išsaugojame mūsų senos svetainės www.vertimu-biuras.lt savybes, naują svetainę  padarėme dar modernesnę ir patogesnę informacijos paieškai.
Šioje svetainėje Jūs galėsite rasti papildomos informacijos susijusios su vertimais.
Jei vis dėlto naujoje svetainėje Jūs nerasite atsakymų į Jums rūpimus klausimus - maloniai prašome  paskambinti nurodytais telefonais: +370 652 47400 arba +370 698 04759 ar tiesiog susisiekti su mumis elektroniniu paštu: info@vertimu-biuras.lt
Jei pastebėjote vienoje ar kitoje svetainėje netikslumų, praneškite mums.
Iš anksto dėkojame Jums!

Vadovaudamiesi šiais prioritetais, teikiame kokybiškas, patikimas ir konkurencingas paslaugas. 
 
Adresas:
Kareivių g. 19-196
(4 aukštas)
LT-09133 Vilnius
Mob. +37065247400 
        +37069804759
El. paštas:
info@vertimu-biuras.lt
Svetainės:
www.vertimu-biuras.lt
www.tvb-vertimai.lt
Viber+37069804759
WhatsApp+37069804759


My status

Susisiekite su mumis!
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
Klausimas
Saugos kodas *
CAPTCHA
* Privalomi laukai
2010-2023 © UAB "Tarptautinių vertimų biuras"